نام کاربری :  
  پسورد :  
 
     
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
TEL: +98(21) 44006901-3
FAX: +98(21) 44058492
 
 

   شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران در یک نگاه

   
شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران در پاییز سال 1379 کار خود را آغاز کرد و در ادامه با همکاری متخصصین و کارشناسان با تجربه کادر فنی خود را تشکیل داد. 

دنیای گسترده امروز نیازمند بازنگری در داشته‌ها و آموخته‌هاست؛ ارتباطات زندگی امروز و آینده بشر را بنا می‌کند و در این میان اینترنت به خاطر دوسویه بودن (برخلاف رادیو و تلویزیون) سهم بسیار عظیمی را بر عهده دارد.

بی‌شک داشتن پنجره‌ای گشوده به شبکه‌ای جهانی و در دید قرار دادن اطلاعات، امکان ارتباط آسان‌تر را با جستجوگران فراهم می آورد. جستجوگرهایی که روز به روز بر تعداد و گوناگونی تمایلاتشان اضافه می‌شود. نیازها و خواسته‌های مردم از اینترنت ارتباطات و به خصوص اینترنت، زندگی امروز و آینده‌ی بشر را بنا می‌کند.

فعالیت هایی نظیر انجام معاملات تجاری، اطلاع رسانی، ارایه‌ی خدمات به مصرف کنندگان، پی‌گیری خدمات پس از فروش و مهمتر از همه معرفی خود در سطح بین المللی بدون دسترسی به دروازه های گشوده ی اینترنت کاری بسیار دشوار پر دردسر و هزینه بر است. در عصر ارتباطات ضرر ناشی از غیبت در شبکه‌ی جهانی اینترنت جبران ناپذیر است. امروزه بشر با پیش کشیدن بحث ارایه خدمات وارد مرحله سوم فعالیت خود شده و پیشرفت هر کشور با میزان توانایی‌اش در ارایه خدمات سنجیده می‌شود.


شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران ، افق‌های آینده جهان را در زندگی شبکه ای تصویر می‌کند، جهانی که فاصله شهروندانش، در ارتباط شبکه‌ای کوتاه می‌شود. 
   
 
   
 
 

خدمات نرم افزاری
دیگر خدمات
مولتی مدیا
طراحی وب سایت

 
کلیه حقوق مادی، معنوی و حق نشر این وب سایت و محتوی آن متعلق به شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران است.
موافقتنامه خدمات | حریم شخصی کاربران | شرایط و مقررات استفاده
.Copyright © 2000-2011 ِDouran Co.Ltd, Allrights reserved