نام کاربری :  
  پسورد :  
 
     
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
TEL: +98(21) 44006901-3
FAX: +98(21) 44058492
 
 

   طراحی سیستم های جامع اداری

   
اگر چه گستردگی بسیاری از شاخه های علوم و پیشرفت روز افزون آن ها در یک بازه زمانی نه چندان بلند مدت چشمگیر بوده است، عصر حاضر، عصر فناوری اطلاعات وارتباطات نام گرفته است. این امر نه تنها نشان دهنده این است که تمامی علوم بر مبنای اطلاعات گسترش می یابند بلکه به این معناست که روش استفاده از اطلاعات و دسترسی به آن در سیستم ها ، خود به عنوان یک علم در این دوره مطرح می باشد.
از طرفی دیگر می توان گفت بهینه سازی فرآیندهای موجود در هر سیستم نیز مستلزم یافتن بهترین پاسخ و کوتاه ترین راه در رسیدن به مقصود با صرف کمترین هزینه می باشد و این مهم محصول احاطه به جزیی ترین نیازها و درخواست ها (اطلاعات) در روند تصمیم گیری است.
ضرورتاً اطلاعات کاربردی در پروسه تصمیم سازی مدیریت نوین می بایست دارای ویژگی های ذیل هم چون شفافیت، موجز بودن، سهولت دسترسی، تغییر و اصلاح و آسانی تحلیل و پردازش باشد. به عبارت دیگر با اجرای روش های بهینه جمع آوری، پردازش و بهره برداری از اطلاعات (مکانیزاسیون) در هر لحظه می توان شایسته ترین تصمیم را گرفت.
شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران با اتکا به تجربیات طراحان و متخصصین مجرب خود خدمات مربوط به مشاوره، طراحی، پیاده سازی و برنامه نویسی سیستم های جامع اداری، مدیریت و صنعتی را در کمترین زمان ممکن ارایه می دهید.


 
   
 
   
 
 

خدمات نرم افزاری
دیگر خدمات
مولتی مدیا
طراحی وب سایت

 
کلیه حقوق مادی، معنوی و حق نشر این وب سایت و محتوی آن متعلق به شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران است.
موافقتنامه خدمات | حریم شخصی کاربران | شرایط و مقررات استفاده
.Copyright © 2000-2011 ِDouran Co.Ltd, Allrights reserved