نام کاربری :  
  پسورد :  
 
     
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
TEL: +98(21) 44006901-3
FAX: +98(21) 44058492
 
 

   طراحی برنامه سفارش تحت وب
   

در دنیای امروز مکانیزه کردن فعالیت های یک سازمان برای سهولت دسترسی به اطلاعات و دستیابی به برنامه های کارا و با کیفیت مناسب و پاسخگوی نیازهای موجود، برخلاف ظاهر ساده آن، کاری بس دشوار است. با توجه به حجم زیادی از برنامه های کاربردی در زمینه های مختلف حسابداری، انبارداری، حقوق و دستمزد، اتوماسیون اداری، اتوماسیون صنعتی، گردش کار، مدیریت اطلاعات، مدیریت منابع انسانی و ... که هریک با توجه به زمینه تخصصی برنامه دارای مزایا و معایبی هستند، همواره نیاز به تولید نرم افزار برحسب نیازهای فعلی مجموعه شما و سفارشی کردن قابلیت های استاندارد نرم افزارهای موجود از موارد اجتناب ناپذیر در صنعت نرم افزار بوده است.

 تولید نرم افزار فرآیندی است که در صورت عدم مبتنی بودن بر فرآیندهای مهندسی نرم افزار، نه تنها از مسیر اصلی خود که دستیابی به یک نرم افزار کارآمد جهت مدیریت امور در نظر گرفته شده می باشد، دور می شویم، بلکه مشکلات مجموعه، نسبت به حالت سنتی، گاهی تا چندین برابر افزایش می یابد. از طرفی نگهداری نرم افزار که همواره یکی از مهم ترین خدماتی است که باید به مشتری ارایه شود، به سختی انجام شده و در پاره ای از مواقع غیر ممکن می شود.

تحلیل و طراحی دقیق و مبتنی بر بررسی نیازهای مشتری اولین و مهم ترین گام در فرآیند تولید و توسعه نرم افزار می باشد. این تحلیل و طراحی باید به گونه ای انجام شود که نیازهایی که مشتری به علل مختلف از قبیل عدم آشنایی با سیستم های نرم افزاری با آن ها برخورد نداشته است و تولید کننده نرم افزار به علت عدم آشنایی با فرآیند کاری مشتری شناختی نسبت به آن نداشته است، به راحتی، در طی زمانی کوتاه و با هزینه کم قابل تعبیه در سیستم باشد.

انتخاب بستر مناسب جهت تولید نرم افزار یکی دیگر از گام های اساسی در تولید نرم افزار می باشد. انتخاب زبان های برنامه نویسی مناسب و به روز، تکنیک های پیشرفته ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات، نوع پایگاه داده ای مورد استفاده در تولید و ... همگی از عوامل تاثیر گذار در محصول تولید شده می باشند.

شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا جهت تولید نرم افزارهای (برنامه های) کاربردی و مبتنی بر پایگاه داده و منطبق با اصول مهندسی نرم افزار، آماده ارایه همکاری جهت تولید و توسعه نرم افزار در زمینه های مختلف می باشد 
   
 
   
 
 

خدمات نرم افزاری
دیگر خدمات
مولتی مدیا
طراحی وب سایت

 
کلیه حقوق مادی، معنوی و حق نشر این وب سایت و محتوی آن متعلق به شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران است.
موافقتنامه خدمات | حریم شخصی کاربران | شرایط و مقررات استفاده
.Copyright © 2000-2011 ِDouran Co.Ltd, Allrights reserved