نام کاربری :  
  پسورد :  
 
     
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
TEL: +98(21) 44006901-3
FAX: +98(21) 44058492
 
 

   طراحی سی دی مولتی مدیا
   

امروزه استفاده از تکنيک های پيچيده جهت تاثير گذاری سريع و بي وقفه آن چنان بوده که نداشتن فرصت برای رويت یک کاتالوگ تبليغاتی و يا آموزش آن هم با انيميشن و موسيقي غريب به نظر مي رسد. مولتي مديا روش پيشرفته آموزش، تبليغ و حضور در عرصه داد و ستد و تجارت بين الملل است. مهندسین پایداری اطلاعات دوران با استفاده از شيوه های منحصر به فرد، اين مهم را به مشتريانی که به حضور الکترونيکي خود مي انديشند ارایه می نماید.
در دنیای تجارت و اقتصاد هر روز رقابت بین فعالان اقتصادی شدیدتر و تنگ تر می شود و در این میان هر روز بر اهمیت علم بازاریابی و روش ها و تکنیک های مختلف تبلیغاتی افزوده می شود . با توجه به این موضوع ، سی دی مالتی مدیا (سی دی مولتی مدیا یا سی دی چند رسانه ای یا Multimedia CD) ابزاری کارآمد و قدرتمند می باشد که به مدیران بنگاه های اقتصادی این امکان را می دهد تا کلیه اطلاعات مربوط به مجموعه خود، محصولات، سوابق و به خصوص مزایای محصولات یا خدمات خود را به صورتی کاملا جذاب و چند رسانه ای (فیلم ، عکس ، صدا ، متن ، ... ) برای مشتریان خود نمایش داده و علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه های چاپی انواع کاتالوگ و بروشورهای رنگارنگ و یکجا کردن آن ها ، دیگر محدودیت رسانه های چاپی را نیز در پیش خود ندارید .
شما هر چه قدر که می خواهید می توانید در یک سی دی حرف بزنید ، توضیح دهید ، آمار و ارقام نشان دهید ، مقایسه کنید ، به مشتری در مورد محصولات یا خدمات خود آموزش بدهید و حتی با مشتری تعامل نمایید (یعنی از او بازخورد دریافت کنید) بدین ترتیب او می تواند نظرات و نیازهای خود را به شما اعلام نماید و صدها امکان دیگر که می تواند بطور خاص برای نیازها و خواسته های شما طراحی شود .


کاربرد های CD چند رسانه ای

سی دی های مالتی مدیا (چند رسانه ای) را می توان برای بنگاه های اقتصادی یا سازمان ها برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار داد از جمله :
- معرفی کامل شرکت برای مشتریان علاقه مند ، شامل سوابق کاری ، افتخارات ، اهداف ، خدمات یا محصولاتی که ارایه می کنند با بیان جزئیات ، نمایندگی ها ، معرفی مدیران سازمان و ...
- صرفا معرفی محصولات یا خدمات به طور کامل به خصوص برای شرکت هایی که دارای خدمات یا محصولاتی بسیار متنوع و نیازمند به توضیحات هستند.
- یک مجموعه کامل اطلاعاتی جهت جمع آوری و ارایه اطلاعات به علاقه مندان و برطرف کردن نیاز مخاطبان برای نمایشگاه های تجاری ، فرهنگی و غیره ، جشنواره ها ، سمینارها ، ...
- ایجاد بانک های اطلاعاتی با امکان جستجوی اطلاعات برای مواردی که حجم اطلاعات زیاد است .
- ارایه آموزش های هدفمند برای آگاهی سطح دانش مشتریان بازار هدف محصول یا خدمات شما ، که با افزایش این آگاهی هاقدرت انتخاب مشتریان افزایش یافته می توانند بین کالا یا خدمات خوب و بد را تمیز دهند .
- تبدیلCD به یک هدیه تبلیغاتی ماندگار با جمع آوری ارایه نرم افزارها یا مواردی مانند محافظ صفحه نمایش (Screen Saver) عکس هایی برای Desktop و غیره
اگر در صدد تهیه یک سی دی چند رسانه ای برای شرکت خود هستید لطفا جهت مشاوره قیمت ، زمان بندی و دریافت مشاوره های فنی با ما تماس بگیرید.

 
   
 
   
 
 

خدمات نرم افزاری
دیگر خدمات
مولتی مدیا
طراحی وب سایت

 
کلیه حقوق مادی، معنوی و حق نشر این وب سایت و محتوی آن متعلق به شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران است.
موافقتنامه خدمات | حریم شخصی کاربران | شرایط و مقررات استفاده
.Copyright © 2000-2011 ِDouran Co.Ltd, Allrights reserved