نام کاربری :  
  پسورد :  
 
     
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
TEL: +98(21) 44006901-3
FAX: +98(21) 44058492
 
 

   میزبانی وب
   
شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران خدمات میزبانی وب (هاستینگ) خود را در دو پهنه لینوکس و ویندوز ارایه می دهد و صاحب تجربیات ارزشمندی در ارایه خدمات میزبانی وب (هاستینگ) در این دو سیستم عامل می باشد. به علاوه این شرکت مشاور شرکت های بزرگ دیگر در خدمات میزبانی برنامه های کاربردی آن ها است.
خدمات ميزبانی وب بر روی يکي از قدرتمندترين و پيشرفته ترين Data Center های اروپا در کشور آلمان با استفاده از پشتيباني 12 خط ماهواره اي که هر کدام با پنهاي باند 1500 گیگا بایت در ثانيه مي باشند، ارایه مي گردد.
شما از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین می توانید فضای (هاستینگ) مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. لطفا جهت سفارش اینجا کلیک کنید.
شما می توانيد با يک Domain و اختصاص فضای ميزبانی مورد نياز خود نسبت به راه اندازی وب سايت اختصاصی همراه با سرويس پست الکترونيکي اقدام نماييد. براي اينکار کافي است با توجه به مشخصات ارایه شده، سرويس و يا سرويس هاي ميزباني مورد نياز خود را خريداري نماييد.
خدمات طلایی میزبانی وب:
-ارایه Plan های آماده با مشخصات تعريف شده جهت انتخاب و کاربري آسان تر
-تضمين امنيت سايت شما (استفاده هم زمان از فايروال های سخت افزاری و نرم افزاری، نصب Patch ها و Update های سيستم عامل به صورت اتوماتيک، وجود آنتي ويروس قدرتمند با امکان شناسايي Real Time ويروس ها و هم چنين وجود سيستم های Backup روزانه و هفتگي براي روي Media Backup.
-استفاده از يکي از بهترين و محبوب ترين نرم افزار مديريت وب سايت (Hosting Controller) بر روی کليه سرويس های ميزباني ویندوز و (cPanle) برای لینوکس که امکان استفاده از چندين زبان رايج از جمله فارسي را دارا مي باشد.
-استفاده از يکي از بهترين و محبوب ترين نرم افزار سرويس پست الکترونيک(MDiamond) بر روی کليه سرويس هاي ميزباني ویندوز که امکان استفاده از پست الکترونيکي به صورت آن لاين (Web Mail) و هم چنين POP3 & SMTP را مهيا مي سازد.
-تضمين استرداد 80% مبلغ قرارداد ميزباني به مشتري در صورت عدم رضايت وي از خدمات ارایه شده تا 30 روز از تاريخ عقد قرارداد.
-ارایه خدمات پشتيباني، مشاوره اي و آموزشي به صورت 24 ساعته.
-نکاتی که هنگام انتخاب میزبان سایت باید در نظر گرفت:
-قابلیت اعتماد شرکت میزبان و مدت تجربه آن ها در زمینه میزبانی سایت
-سرعت اتصال شبکه میزبان با ساختار اصلی اینترنت
-امکانات اضافی مانند فضای هارد دیسک اضافه یا Band Width اضافه
-امکان پشیمانی از میزبانی و نحوه پرداخت مابقی پول در صورت فسخ قرارداد
-امکان تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و بانک های اطلاعات
-میزان uptime یا فعالیت مستمر سرورهای سایت میزبان
امنیت داده ها و نحوه حفاظت از اطلاعات مشتریان


 
   
 
   
 
 

خدمات نرم افزاری
دیگر خدمات
مولتی مدیا
طراحی وب سایت

 
کلیه حقوق مادی، معنوی و حق نشر این وب سایت و محتوی آن متعلق به شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران است.
موافقتنامه خدمات | حریم شخصی کاربران | شرایط و مقررات استفاده
.Copyright © 2000-2011 ِDouran Co.Ltd, Allrights reserved