نام کاربری :  
  پسورد :  
 
     
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
TEL: +98(21) 44006901-3
FAX: +98(21) 44058492
 
 

   اجاره سرور
   
خدمات مربوط به سرورهای اختصاصی یکی دیگر از خدمات تخصصی شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران می باشد که با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی کشور ما، در یکی از بزرگ ترین دیتا سنترهای اروپا در کشور آلمان با امکانات ویژه قابل ارایه می باشد.
سرور اختصاصي (Dedicated Server)
وب‌ سايت‌ هاي بزرگ و پر بيننده، بانك هاي اطلاعاتي محفوظ، Mail Serverهاي پايدار و به طور كلي اطلاعات بسيار مهم، بر روي سرور اختصاصي قرار مي‌‌گيرند. يك سرور اختصاصي به دليل عدم استفاده اشتراكي چندين كاربر از منابع سخت‌افزاري يا نرم‌افزاري آن، ايمني بسيار بالاتر از سرورهاي اشتراكي، سرعت بدون نوسان و پهناي باند وسيعي را به خود اختصاص مي‌دهد. در واقع سرور اختصاصي ضريب احتمالات بروز اشكالات و اختلالات در پايداري، سرعت نقل و انتقال و ايمني اطلاعات را به حداقل ممكن مي رساند.
نگهداري و پشتيباني سرورها (Support)
پشتيباني سرورهاي اختصاصي يكي از خدمات مهندسین پایداری اطلاعات دوران مي باشد كه به همراه هر سرور اختصاصي به صورت 24 ساعته ارایه مي شود. مونيتورينگ سرورها با استفاده از نرم افزار، كنترل پهناي باند و ترافيك سرورها، برقراري پايداري و اتصالات سرورها، تامين امنيت و كنترل پورت ها، پروتوكول ها، به روز رساني و دريافت سرويس پك ها و... توسط پشتيباني انجام مي گيرد، اين خدمات تنها در مورد سرورهايي كه مهندسین پایداری اطلاعات دوران ارایه شده اند قابل انجام است.
تضمین برقراری سرور اختصاصی
با توجه به اطمينان تامين كننده اصلي از كيفيت خدمات و پشتيباني هاي مربوطه تضمين برقراري 99 درصدي به كليه مشتريان ارایه خواهد شد. در صورت بروز اشكالاتي كه ناشي از سهل انگاري مشتريان نبوده و به طور مستقيم قصور تامين كنندگان را در بر داشته باشد، به تناسب افت برقراري با نظر تامين كننده و درخواست مشتري مبلغي از هزينه هاي ماهيانه به عنوان خسارت مسترد خواهد شد.


 
   
 
   
 
 

خدمات نرم افزاری
دیگر خدمات
مولتی مدیا
طراحی وب سایت

 
کلیه حقوق مادی، معنوی و حق نشر این وب سایت و محتوی آن متعلق به شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران است.
موافقتنامه خدمات | حریم شخصی کاربران | شرایط و مقررات استفاده
.Copyright © 2000-2011 ِDouran Co.Ltd, Allrights reserved