نام کاربری :  
  پسورد :  
 
     
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
TEL: +98(21) 44006901-3
FAX: +98(21) 44058492
 
 

   صدور گواهینامه SSL
   
در عصر تجارت الکترونیک، گواهینامه های دیجیتال SSL (Authenticated Secure Sockets Layer) هویت قطعی و ایمنی لازم را برای ساختن اعتماد میان دو طرف معامله در یک تراکنش آنلاین در شبکه های دیجیتالی، فراهم می آورد. مشتریان بایستی مطمئن باشند که وب سایتی که با آن ارتباط بر قرار کرده اند واقعی (اصلی) است و اطلاعاتی که آنها از طریق کاوشگرهای وب شان ارسال می کنند خصوصی و محرمانه باقی می ماند.
وقتی یک معامله در دنیای دیجیتال یا دنیای فیزیکی معمول اتفاق می افتد طرفین درگیر باید قادر باشند به سوالات زیر پاسخ بگویند:
-شما چه کسی هستید؟ (لازمه تشخیص هویت)
-به کدام جامعه تعلق دارید؟ آیا عضو مورد اعتمادی هستید؟ (مورد اعتماد شرکت)
-چگونه می توانید هویت خود را اثبات نمائید؟ (تایید هویت)
سه عنصر کلیدی برای جلب اعتماد خریداران و اطمینان از یک تراکنش آنلاین عبارتند از:
1. کد گذاری: تجاری که در مورد تجارت الکترونیکی جدی هستند باید یک تجارت الکترونیک امن را به طور کامل بر پایه فن آوری کد گذاری بنا نمایند. کد گذاری (Encryption) فرآیند تبدیل اطلاعات برای تغییر شکل آن به صورت غیر قابل فهم برای همه به جز برای گیرنده اطلاعات می باشد که زمینه سلامت و پوشش مورد نیاز تجارت الکترونیک را برای اطلاعات رد و بدل شده فراهم می آورد.
2. تایید صحت (Authentication): اگرچه بعضی از صادر کنندگان گواهینامه های دیجیتالی CA (Certificate Authorities) ها یا "امضا کنندگان (Signers)" گواهینامه های دیجیتالی، اعتقاد دارند که کد گذاری تنها کافی است، ضروری است که وب سایت شما علاوه بر آن تایید اعتبار نیز شده باشد. این موضوع باعث افزایش اعتماد بازدید کنندگان سایت نسبت به شما و سایت تان می شود. تایید اعتبار به این معنا است که یک مرجع معتبر می تواند تایید نماید که شما همانی هستید که ادعا می کنید. برای اثبات اینکه تجارت شما تایید شده است، سایت شما نیاز به این دارد که توسط بهترین فن آوری موجود کد گذاری و تایید اعتبار ایمن شده باشد.
3. گواهینامه های الکترونیکی: گواهینامه الکترونیکی یک پرونده (file) الکترونیکی می باشد که به صورت یکتا اشخاص و وب سایت ها را بر روی اینترنت تعیین هویت می نماید و ارتباطات مطمئن و محرمانه را مقدور می سازد. آنها همانند دسته ای از گذرنامه های دیجیتال و یا گواهینامه ها عمل می کنند. تجربه ایجاد گواهینامه های SSL تعیین هویت نشده کاربران آنلاین را در معرض فروشگاه های غیرقانونی که در اینترنت فعالیت می کنند بی پناه باقی می گذارد.
گواهینامه های رسمی SSL بازدید کنندگان سایت شما را قادر می سازد تا:
-با شما به صورت کاملا ایمن بدون احتمال استراق سمع (به طور محرمانه) و یا تغییر اطلاعات ارسال شده در هنگام ارتباط بدون امکان ردیابی (صحت اطلاعات) ارتباط برقرار نمایند.
-بررسی نمایند که در حال داد و ستد با شما هستند و نه یک سایت متقلب [که احتمالا از اسم و لوگوی شما در سایت خود استفاده نموده است.] (سندیت).


 
   
 
   
 
 

خدمات نرم افزاری
دیگر خدمات
مولتی مدیا
طراحی وب سایت

 
کلیه حقوق مادی، معنوی و حق نشر این وب سایت و محتوی آن متعلق به شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران است.
موافقتنامه خدمات | حریم شخصی کاربران | شرایط و مقررات استفاده
.Copyright © 2000-2011 ِDouran Co.Ltd, Allrights reserved