نام کاربری :  
  پسورد :  
 
     
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
نام کاربری :  
  پسورد :  
 
   
 
 
TEL: +98(21) 44006901-3
FAX: +98(21) 44058492
 
 

   تبلیغات گوگل
   

خدمات تبلیغات در گوگل :

این خدمات جهت افراد، شرکت ها و سازمانهایی مناسب می باشد که قصد دارند وب سایت و یا محصولات و خدمات خود را در سایت گوگل و یا تمامی سایتهای زیر مجموعه آن مانند Gmail و غیره معرفی نمایند. در این خدمات سایت گوگل کاربران اینترنتی را به سایت مشتری روانه خواهد نمود از این طریق سایت مشتری به کاربران زیادی معرفی خواهد شد.

در این خدمات بر خلاف تبلیغات رایج اینترنتی، نمایش تبلیغ به هر تعداد و در طول زمان کاملا رایگان می باشد و شما تنها به ازای ورود کاربر به وب سایتتان هزینه پرداخت خواهید نمود که این موضوع بازگشت سرمایه تبلیغاتی شما را تضمین می نماید. همچنین شما تعیین می نمایید که هنگام جستجوی چه کلمات و عبارتهایی وب سایت و یا محصول و خدمات شما به نمایش درآید، در نتیجه تنها کاربران کاملا مرتبط به سایت شما هدایت خواهند شد و بازگشت سرمایه شما افزاش می یابد و از پرداخت هزینه برای تبلیغات و معرفی شما به کاربران اینترنتی نامرتبط جلوگیری خواهد شد.

توجه: در خدمات تبلیغ در گوگل مهندسین پایداری اطلاعات دوران جهت جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی در ارتباط با تحریم ها، گواهی اطلاعات دوران از طریق دفتر اطلاعات دوران در کانادا صادر شده است و نگرانی از لحاظ تحریم در رابطه با تبلیغات در گوگل وجود ندارد.

توجه:مهندسین پایداری اطلاعات دوران تنها شرکت دارای گواهی تبلیغ در گوگل در کشور بوده که این گواهی به نام شرکت دوران و نه به نام شرکت دیگر و از طریق کشور آمریکا تهیه شده است.

مثال: آگهی های ادوردز گوگل – Google Adwords Ads

گوگل ادوردز امکان نمایش آگهی با فرمتهای مختلفی را دارا می باشد. محبوب تربن فرمت آگهی، آگهی متنی می باشد که بعد از آن آگهی های تصویری و متحرک از محبوبیت بیشتری برخوردارند. از فرمتهای دیگر آگهی های تبلیغاتی ادوردز می توان به آگهیهای ویدیویی، آگهی های محلی و آگهی هایی که در تلفنهای موبایل نمایش داده می شوند، اشاره کرد.

نمونه ای از تبلیغات متنی گوگل را در سمت چپ می توانید مشاهده کنید.

آگهی شما در گوگل شامل 25 کاراکتر(با احتساب Space)برای عنوان آگهی و 70 کاراکتر برای متن آگهی و 35 کاراکتر برای نمایش URL آگهی می باشد.

اجزاء یک آگهی متنی گوگل به شرح زیر است:

عنوان آگهی – Headline بهترین عناوین آگهی، عناوینی هستند که مستقیما با کلمات کلیدی تعریف شده همخوانی دارند.عنوان آگهی (با احتساب space) حداکثر می تواند 25 کاراکتر باشد. در صورتی که کلمه کلیدی جستجو شده با کلمه کلیدی که در متن آگهی خود استفاده کرده اید یکی باشد این کلمه کلیدی بصورت پررنگ در نمایش آگهی شما در گوگل مشخص خواهد شد.

متن آگهی – Description متن آگهی شما بهتر است همزمان شامل منافع استفاده از محصولات یا خدمات مورد تبلیغ شما و هم انگیزه برای کلیک کاربر بر روی آگهی شما باشد.متن آگهی دو سطر از آگهی تبلیغاتی شما را به خود اختصاص می دهد که هر کدام از سطرها می توانند شامل 35 کاراکتر باشند. پس سعی کنید همه چیز را ساده و کوتاه در این دوخط جای دهید.

نمایش URL وب سایت شما – Display URL ,آدرس وب سایت (URL نمایشی) شما در این سطر قرار می گیرد.این آدرس حتما نیازی نیست که دقیقا آدرس مقصد شما (صفحه ای که مشتریان با کلیک بر روی آگهی شما به آن صفحه می رسند)باشد ولی حتما باید آدرسی باشد که آدرس مقصد شما نیز در آن قرار دارد.حداکثر تعداد کاراکترها برای نمایش URL شما می تواند 35 کاراکتر باشد.

آدرس URL صفحه مقصد – Destination URL آدرس دقیق صفحه ای است که کاربر با کلیک بر روی آگهی ادوردز شما باید به آن صفحه وارد شود. این آدرس در آگهی شما نمایش داده نمی شود.

واضح است که تبلیغات ادوردز با زبانهایی که کاراکترهای دوبایتی (مانند Chinese, Japanese, Korean) محدودیتهایی در تعداد کلمات قابل درج در عنوان و متن آگهی ایجاد می کند.

مثال: تبلیغات در گوگل به صورت google Adwords

- اگر اهمیت تبلیغات در موتورهای جستجوگر بالاخص گوگل را میدانید

- اگر می خواهید کالا و یا خدمات خود را در گوگل تبلیغ کنید

- اگرامکان دسترسی به کارتهای اعتباری را ندارید

- اگر از دانش فنی لازم برای ایجاد تبلیغات در گوگل بهره مند نیستید و یا اصلآ وقت کافی برای ایجاد و مدیریت تبلیغات در گوگل را ندارید،

می توانید از خدمات ما در زمینه تبلیغات در گوگل استفاده کنید

ورود مشتریان(بازدیدکنندگان) به وب سایت شما

یکی از بهترین و اثر بخش ترین راه های تبلیغات در اینترنت تبلیغ درگوگل درقسمت جستجوی گوگل می باشد . با انتخاب صحیح و آگاهانه کلمات و عبارات کلیدی، می توانید مشتریان و مخاطبان واقعی را به سمت سایت و تجارت خود راهنمائی کنید.

سیستم نمایش تبلیغ در گوگل بر مبنای حق تقدم میباشد. به عنوان مثال اگر در هرصفحه 5 آگهی نمایش داده شود و 20 نفر برای هر کلیک 80 تومان انتخاب کرده باشند، حق تقدم نمایش با آن 20 نفر است و سپس نوبت به افرادی میرسد که برای هر کلیک 50 یا 60تومان و یا کمتر را انتخاب کرده اند. لذا جهت نمایش بهتر آگهی میتوان قیمت های بالاتر برای هر کلیک انتخاب نمود.

مزایای تبلیغ در گوگل

 - روزانه میلیون ها نفر از گوگل برای جستجو استفاده می کنند.

- آگهی تبلیغ در گوگل شما در هر نقطه از جهان که بخواهید دیده میشود. به عنوان مثال فقط کاربرانی که در ایران زندگی می کنند و کلمه "حسابداری" راجستجو کرده اند، تبلیغ شما را ببینند.

- امکان مشخص نمودن اینکه آگهی در چه ساعاتی از روز یا چه روزهایی از هفته پخش شود.

- امکان تعیین کلمات کلیدی برای بهینه کردن هرچه بیشتر هزینه های آگهی

- امکان طراحی آگهی های متفاوت برای یک گروه آگهی و تشخیص اینکه کدام آگهی بیشتر مشتری جذب کرده است.

- مخاطبین شما کسانی خواهند بود که واقعا میتوانند مشتری بالقوه شما باشند

- شما برای نمایش آگهی خود در گوگل و متمایز از دیگران هیچ مبلغی نمی پردازید، فقط زمانی هزینه تبلیغ را پرداخت می کنید که بر روی تبلیغ شما کلیک شده باشد و سایت شما دیده شود.

- بازدید کنندگان وب سایت شما از نقاط مختلف جهان خواهند بود واین موضوع باعث افزایش سریع رتبه شما در بین موتورهای جستجو و بصورت کلی افزایش امتیاز شما نسبت به وب سایتهای رقبای شما میشود.

برای مثال شخصی در جستجوی خرید "عروسک "در اینترنت می باشد .قطعابه اولین وب سایتی که مراجعه می کند گوگل است و کلمه "عروسک"را جستجو می کند ،درصورتی که شما فروشنده عروسک می باشید و سرویس تبلیغ گوگل شما فعال باشد و تنظیماتتآن به درستی انجام شده باشد تبلیغ شما در بالای صفحه گوگل متمایز از سایر مندرجات صفحه نتیجه جستجو برای مشتریان ظاهر خواهد شد.علاوه بر این تبلیغ شما فقط برای کسانی نمایش داده خواهد شد که کلمه کلیدی مورد نظر شما را جستجو کنند.

خدمات ما برای شما

1.مشاوره جهت انتخاب متن مناسب در نمایش آگهی

2.همکاری ،تحقیق و انتخاب کلمات مناسب جهت جستجوی کالا یا خدمات

3.حذف کلمات کلیدی با عملکرد ضعیف و بهینه سازی آنها

4.ایجاد Campaign ها و Adgroup های ساختار یافته در ادوردز

5.مدیریت حرفه ای برروی Campaign تبلیغاتی شما

6.مدیریت بر روی بودجه تبلیغاتی شما

7.انتخاب کشور مورد نظر جهت دیدن تبلیغ شما

8.تنظیم بودجه روزانه و پرداخت به ازای هر کلیک جهت نتیجه بهتروبهینه سازی تبلیغ شما

9.ارسال گزارشات متنوع آماری برای اطلاع از میزان اثرگذاری،هزینه های پرداخت برای هر کلیک و ... بصورت منظم

10.مدیریت بر روی زمان نمایش آگهی شما

روند ایجاد و راه اندازی تبلیغات گوگلی برای شما(روش کار)

ابتدا موارد زیر توسط مشتری تعیین میشود

-عنوان آگهی، دو خط متن آن، لینک وب سایت

-کلمات کلیدی مد نظر

-منطقه جغرافیایی نمایش تبلیغ

-ساعات و یا روزهایی که مشتری مایل است آگهی نمایش داده شود .

-میزان اعتباری که مشتری مایل است برای هر روز هزینه کند .

سپس شرکت بر اساس قوانین و استانداردهای مربوط به Google Adwords

-متن آگهی ، کلمات کلیدی،مبلغ پرداخت برای کلیک (CPC) ومیزان اعتبار روزانه را در سیستم گوگل مشخص نموده و حداکثر ظرف1 روز نمایش آگهی را فعال می کند.

-نمایش آگهی رایگان بوده و فقط گوگل به ازاء کلیک هزینه دریافت می نماید .

-هزینه هر کلیک (CPC) با توجه به کلید واژه استفاده شده توسط کاربران در هنگام جستجو در گوگل برآورد می شود ، شرکت و مشتری نقشی در تعیین قیمت هر کلیک ندارد. این مبلغ معمولا بسته به کلید واژه بین ۵ تا 60 سنت می باشد.

-در هنگام جستجوی کلید واژه ها ، آگهی مشتری در قسمت بالا و یا سمت راست درکادرSponsored Links نمایش داده خواهد شد . همچنین این آگهی در سایتهای مرتبطی که برای نمایش آگهی با گوگل قرارداد بسته اند نیز نمایش داده میشود . رتبه آگهی ونمایش و عدم نمایش آن بستگی به میزان اعتبار مشتری دارد .هر چه اعتبار مشتری در روزبیشتر باشد ، آگهی به دفعات بیشتری و در رتبه های بالاتر نمایش داده خواهد شد .

-گزارشات کاملی از نحوه و تعداد نمایش، تعداد کلیک های ثبت شده، ریز کلمات قرارداده شده در گوگل برای نمایش آگهی ، تعداد نمایش اگهی برای هر کلمه و تعداد کلیک برای هر کلمه و همچنین نوع آگهی نمایش داده شده برای مشتری بصورت فایل Excel یافایل PDF به صورت دوره ای به ایمیل مشتری ارسال میشود .

-سفارش دهنده میتواند بر اساس گزارشات دریافتی پیشنهادات و تغییرات مورد نظر خودرا به اطلاع شرکت برساند.  
   
 
   
 
 

خدمات نرم افزاری
دیگر خدمات
مولتی مدیا
طراحی وب سایت

 
کلیه حقوق مادی، معنوی و حق نشر این وب سایت و محتوی آن متعلق به شرکت مهندسین پایداری اطلاعات دوران است.
موافقتنامه خدمات | حریم شخصی کاربران | شرایط و مقررات استفاده
.Copyright © 2000-2011 ِDouran Co.Ltd, Allrights reserved